Formularz kontaktowy

Jeśli denerwuje Ciebie, że Twoje dane są przetwarzane, rozważ złożenie zastrzeżenia aby Twoje dane nie były przetwarzane. Link znajdziesz na naszej www.
Napisz do nas w temacie lub poza głównym tematem strony. Żądanie usunięcia i nie przetwarzania danych osobowych można, a nawet wskazane jest wysłać w formacie pliku pdf, doc, docx, html lub innym akceptowanym podpisane podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym ePUAP.
https://obywatel.gov.pl na tej stronie jest napisane jak załozyć profil zaufany (można przez bankowość internetową), nastepnie stworzyć plik, podpisać plik, wysłac plik do nas.
https to połączenie jest bezpieczne

Imię, nazwisko osoby pytającej:

PESEL osoby pytającej
Twój nr PESEL podaj tylko wtedy jeśli Twoje pytanie dotyczy numeru PESEL, w innych przypadkach nie podawaj.

Adres zamieszkania osoby pytającej

(nieobowiązkowe, jednak podanie adresu zamieszkania: miejscowość, ulica, nr budynku/mieszk, województwo, powiat zdecydowanie pomaga w udzieleniu odpowiedzi na zadany problem w temacie szukania ludzi w internecie)

Twój link do profilu facebook, nk, goldenline, twitter itp.

(nieobowiązkowe, jednak podanie sprawia, że nasza odpowiedź może być bardziej konkretna)

Data urodzenia

(nieobowiązkowe, jednak w zależności od daty urodzenia odpowiedź na zadany problem może być bardziej konkretna)

Wiadomość:

Napisz nam, czy już wysyłałaś(-eś) kiedyś komuś skan/foto/xero swojego dowodu osobistego?
Napisz, wszelkie problemy jakie napotkałeś podczas poszukiwania osób w internecie...

Zabezpieczenie antyspamowe
Podaj wynik działania: 2+5 =

Dane osobowe, adresy, namiary na osobę wykorzystamy tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi. Dane będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem UE art. 6 p. 1b), RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych.
Serwis nie udostępnia nikomu danych osobowych, brak danych osobowych może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi. Serwis zachowuje standardowe dane internetowe nagłówki http. serwis nie prowadzi działalności zarobkowej wszystkie działania są bezpłatne

Adres email:
(podaj aby uzyskać od nas odpowiedź)

Kilka pytań do Ciebie:
Kupujesz przez internet ?
Masz konto w banku ? jednym ? kilku ?
Wypożyczałaś(-eś) łyżwy ?
Jesteś zapisana(-y) do biblioteki ?

nie ulec zakażeniu COVID koronawirusem Jak uniknąć COVID

Aby nie zakazić się COVID to przede wszystkim należy unikac innych osób i myć ręce. To jedyne, co zmniejsza prawdopodobieństwo zakażenia o nawet 40%. Poza tym spotkać zakażonego nie jest tak łatwo. Gorzej, jesli zakażony nie wykazuje na zewnątrz objawów. Więcej przeczytasz jak nie zakazić się koronawirusem.