LUDZIE

Nawet jeśli są to dane ogólnodostępne, to przeszukiwanie internetu może naruszać prywatność osób. Przetwarzanie danych osobowych znalezionych w ogólnodostępnych źródłach w Internecie może być uzasadnione w różnych celach, pod warunkiem że jest zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.
Niestety nie możemy korespondować w sprawie danych osobowych, które zostały usunięte
Zaznacz, jakie posiadasz dokumenty dotyczące szukanego PESELa.
mam podpisaną umowę
mam skan/foto paszportu
mam skan/foto akt urodzenia lub inny np. ślubu, zgonu
mam zapytanie o karalność
mam legitymację (jakakolwiek)
mam nr telefonu
mam zdjęcie paszportowe/dowodowe/legitymacyjne
mam foto tej osoby
mam skan dowodu osobistego
mam plik podpisany elektronicznie


Potwierdzić swoją osobę w internecie ?

Zawsze możesz skorzystać z serwisu gov.pl , pobrać dokument o zameldowaniu i wysłać go do dowolnej osoby, do dowolnej firmy lub urzędu. Tylko dokument elektroniczny jest dokumentem, drukowanie go jest nieuzasadnione, ponieważ utraci on urzędową pieczęć autentyczności.

Szukasz danych w google ?


W internecie jest bardzo dużo różnych wyszukiwarek, pozwalających na wyszukanie danych. Najpopularniejsza wyszukiwarka nie zawsze wyświetla wszystkie wyniki. Są wyszukiwarki, które wyszukują i wyświetlają inne wyniki. Dane osobowe są w internecie. Wyniki wyszukiwania różnią się, w zależności od tego tego jaki koputer, gdzie podłączony, jaki operator, jaki kraj, jaka wyszukiwarka. Dlatego ważne jest, aby szyfrować dane przed wpisaniem ich w internet. Niestety mało kto szyfruje dane. Jeśli ktoś wpisał dane w internet, to da się je znaleźć.

Polityka prywatności | Kontakt | formularz | © 2024 copyright abywiedziec.info.pl
umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną