LUDZIE

MODERNIZUJEMY STRONĘ

Szanowni internauci i korzystający.

Modernizujemy strone www. Była ona napisana w PHP 5, a już od dawna jest wersja PHP 8.
Ponieważ strona jest hobbystyczna, nigdy nie sprzedaliśmy żadnych danych wpisanych. Danych używaliśmy tylko do doskonalenia własnych technik.
Strona powróci !

Jeśli masz od nas email, możesz z nami korespondować!


W internecie jest bardzo dużo różnych baz danych w domenie .gov.pl W bazach ujawniane są numery PESEL, adresy zamieszkania, miejsce urodzenia. Każdy może te dane znaleźć i przeglądać. Nie wszystkie dane są zindexowanie przez wyszukiwarki internetowe. Wpisanie: Henryk Ygrekowski PESEL [11cyfr] nie znajdzie wyników. Należy wykonać conajmniej 10 czynności, aby do tych danych osobowych dojść. Można wykonać 10 innych czynności.

Potwierdzić swoją osobę w internecie ?

Zawsze możesz skorzystać z serwisu gov.pl , pobrać dokument o zameldowaniu i wysłać go do dowolnej osoby, do dowolnej firmy lub urzędu. Tylko dokument elektroniczny jest dokumentem, drukowanie go jest nieuzasadnione, ponieważ utraci on urzędową pieczęć autentyczności.

Szukasz danych w google ?


W internecie jest bardzo dużo różnych wyszukiwarek, pozwalających na wyszukanie danych. Najpopularniejsza wyszukiwarka nie zawsze wyświetla wszystkie wyniki. Są wyszukiwarki, które wyszukują i wyświetlają inne wyniki. Dane osobowe są w internecie. Wyniki wyszukiwania różnią się, w zależności od tego tego jaki koputer, gdzie podłączony, jaki operator, jaki kraj, jaka wyszukiwarka. Dlatego ważne jest, aby szyfrować dane przed wpisaniem ich w internet. Niestety mało kto szyfruje dane. Jeśli ktoś wpisał dane w internet, to da się je znaleźć.

Polityka prywatności | formularz | © 2023 copyright abywiedziec.info.pl
umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną